GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Cemreyat.com olarak, müşterilerinin gizlilik ihtiyaçlarına ve isteklerine önem vermektedir. Bu Gizlilik Politikası, hakkınızda ne tür bilgiler topladığımız, bunları nasıl kullandığımız, kimlerle paylaştığımız ve bu bilgilerin kullanımıyla ilgili olarak sahip olduğunuz seçenekler hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası, veri toplama ve size ait bilgileri kullanma yöntemimiz hakkındaki ayrıntıları açıklamaktadır, çünkü doğru kararlar verebilmeniz için çalışmalarımızdan mümkün olduğunca haberdar olmanız gerektiğine inanmaktayız.

Bizi internet üzerinden ziyaret ettiğinizde, kullandığınız tarayıcının türü, internet servis sağlayıcınızın alan adı, hangi sayfalarımıza girdiğiniz, her sayfada ne kadar zaman harcadığınız ve ziyaretlerinizin toplam sayısı ile ilgilendiğiniz ürün ve hizmetler gibi kişisel olmayan belirli tanıtım bilgileri de toplanabilmektedir. Ziyaretiniz sırasında sizden edindiğimiz bilgiler sitemizi geliştirmemize, isteklerinize cevap vermemize ve deneyiminizi kişiselleştirmemize yardımcı olmaktadır.

Hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanılıp paylaşıldığı konusuna önem verdiğinizi biliyor ve bunu titiz ve hassas bir şekilde yapacağımız konusunda bize olan güveninize değer veriyoruz. Verdiğiniz kişisel tanıtım bilgilerini,her türlü sorunuza cevap vermek ve çeşitli pazarlama ve reklam amaçları için kullanıyoruz. Kişisel tanıtım bilgilerinizi bize vermiş olmakla, bu bilgileri almayı ve bunların size gönderilmesini açıkça kabul etmiş olmaktasınız.

Size hizmet etme kabiliyetimizi güçlendirmek, içeriğimizi size göre uyarlamak ve size ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz ürün ve hizmetleri satın alma fırsatları sunmak için, zaman zaman topladığımız bilgileri dış kaynaklı kayıtlarla destekleyebilmekteyiz. Bunun yanı sıra, bilgilerinizi gerektiğinde stratejik veya pazarlama ilişkilerimizin olduğu diğer firmalarla paylaşabilmekteyiz. Bu firmalardan bazıları kişisel bilgilerinizi kendi pazarlama amaçları doğrultusunda veya size ilgilenebileceğiniz ürün ve hizmetlerle ilgili bilgileri göndermek amacıyla kullanabilir. Ancak şunu unutmayınız ki, böyle bir kişi veya kuruma kişisel tanıtım bilgilerinizi verdiğinizde örneğin kendi üyelik organizasyonlarına kayıt olmakla ya da ürün veya hizmetleri doğrudan kendilerinden satın almakla bu bilgileri toplama ve kullanma şekilleri sadece kendi ilgili gizlilik politikalarına ve şartlarına tabi olacak ve Cemreyat.com,söz konusu bilgilerinizin kullanması üzerinde hiçbir kontrolü olmayacaktır.

Ayrıca, yasalara veya yasal sürece uymak amacıyla örneğin: bir mahkeme kararı, mahkeme talebi veya idari kurumların taleplerine cevaben veya Cemreyat.com olarak kullanıcılarımızın, pazarlama ortaklarımızın veya diğer şahısların haklarını ve varlıklarını korumak açısından uygun veya gerekli olduğunu düşünmemiz halinde, kişisel tanıtım bilgilerinizin ifşası söz konusu olabilecektir. Buna, dolandırıcılığı engelleme ve kredi riskini azaltma amacıyla diğer firma ve organizasyonlarla bilgi değişimi işlemleri de dahildir.

ArabicEnglishGermanRussianTurkish